FertilOva PlusSuplement diety

Formuła wzbogacona o d-chiro-inozytol!

Preparat FertilOva Plus zawierający dwie aktywne biologicznie formy inozytolu – Mio-inozytol oraz D-chiro- inozytol w stosunku 40:1 powstał by zaspokoić zapotrzebowanie organizmu na te dwa izomery w sposób najefektywniejszy. Liczne badania kliniczne potwierdzają, iż terapia łączona preparatami zawierającymi kombinację mio-inozytolu oraz d-chiro-inozytolu w stosunku 40:1 przynosi lepsze efekty niż stosowanie ich osobno. Jest to odwzorowanie proporcji naturalnie występującej w osoczu.

Dodatkowo formuła została wzbogacona o Kwas foliowy, który normalizuje pracę układu nerwowego. Zapobiega on również wadom cewy nerwowej u płodów – dlatego zaleca się jego przyjmowanie jeszcze przed zajściem w ciążę.

Składnik: Porcja dzienna %RDA*
Mio-inozytol 4000 mg **
D-Chiro-inozytol 100 mg **
Kwas foliowy 400 μg 200

*zalecana dzienna porcja spożycia, ** brak ustalonej normy %RDA

fertilova-plus-saszetka

Skład
Mio—Inozytol, D-Chiro-Inozytol, Maltodekstryna, Smak – pomarańczowy (Aromat pomarańczowy, skrobia), Dwutlenek krzemu, Substancja słodząca: sukraloza E955, Kwas pteroilomonoglutaminowy.

Opakowanie
30 saszetek po 2.5g Ilość netto: 75g

Dawkowanie
Jedna saszetka 2 razy dziennie (jedna podczas śniadania, druga podczas głównego posiłku). Zawartość saszetki rozpuścić w szklance wody, poczekać do całkowitego rozpuszczenia się proszku i wypić. Nie przyjmować na pusty żołądek. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Uwagi:
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Ważny jest zrównoważony sposób odżywiania oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Zalecana dzienna porcja nie powinna zostać przekroczona. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Produkt należy przechowywać w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci.

Producent:
Babystart Limited, Wielka Brytania.

Dystrybutor:
Medimes Sp. z o. o., Polska. www.medimes.pl